Nespravodlivý Ban

Moderátor: Monkey456

Užívateľov profilový obrázok
_Brixik_
Hrac
Hrac
Dátum registrácie: 6. Januára 2018, 23:29

Nespravodlivý Ban

Príspevok: # 204Príspevok _Brixik_
7. Januára 2018, 00:07

Váš Nick na serveri: _Brixik_
Nick operátora, ktorý vám dal BAN: Stors
Výpis z banlistu: ????
Dôvod UNBANU: Chcem unban lebo podla mna je nespravodlivy a za nic neviem v podstate ani zaco ho mam..Vsetko co sa udialo medzi mnou a storsom bolo na Discorde v sukromnej sprave...Ja som dostal ban ani som na serveri nebol.Proste som poslal screen ako poslala aj MC hanka verejne len ja som ho poslal súkromne Storsovi do spravy Len som tam daco dodal ako vzdy zo srandy ale stors to zobral nejak zle..Podotykam nebol som stale na serveri ani na MC a napisal mi ze mam Permu ze mam ziadat unban tu na fore a ze chce verejne ospravedlnenie ale nechapem ake verejne a zaco ?? ked to nikto nevidel co sme si pisali ked je to v sukromnej sprave na discorde a navyse na serveri nic zle nezrobil a ani som tam nebol ...a to je logika dat mi ban ked podla mna Discord a MC hra server su rozdielne dve veci... a ked sme si to pisali na discorde so storsom som bol v inej hre na lolku..a Navyse teraz co mi nejaky hraci pisali tak mi pisali ze dovod tam bol ze aj hacky ked ja som nikdy nemal ziadne hacky..Teraz by som ja sa mohol urazit a ziadat verejne ospravedlnenie zato ze ma ociernujete pred hracmi ze som mal hacky ktore nemam a ani som nikdy nemal.Na koniec Dodam proti Storsovi nic nemam je v pohode a aj ma pozná aký som aj ten môj humor atď len ma to dosť šokovalo aj zarazilo sklamalo že ako zareagoval lebo sa už nejaký čas pozname...

Užívateľov profilový obrázok
scor78
Administrátor
Administrátor
Dátum registrácie: 9. Mája 2017, 01:27

Re: Nespravodlivý Ban

Príspevok: # 205Príspevok scor78
7. Januára 2018, 21:03

Máš pravdu, že tohle bylo nespravedlivý, protože by jsi namísto banu měl dostat přes papulu. Už bys sakra měl vědět kde je hranice mezi urážkou a srandou. Pokud vím, tak už jsi dostal unban. No snad už pochopíš, že vše má své hranice a ne všem se tvé pojetí srandy zamlouvá. Uletět občas může každý, ale ty si fakt nevidíš příliš často do huby i v chatu na serveru.

Každopádně pořád platí, že na přístup na server není nárok. Tudíž i kdyby jsi vůbec nic neudělal a dostal jsi od někoho ban, tak s tím nic nenaděláš a můžeš jít hrát jinam. Tak to prostě je a platí to pro všechny z nás.

P.S.
Tímto jsem porušil pravidlo unbanů (netýká se to přímo mne a nejsem OP), ale už mne to hlodalo zde odepsat od doby co se to zde objevilo a podlehl jsem. Omlouvám se.

Zamknuté