unban -lebo nebol dovod-

Moderátor: Monkey456

Užívateľov profilový obrázok
Kappa123
Hrac
Hrac
Dátum registrácie: 17. Februára 2018, 10:58

unban -lebo nebol dovod-

Príspevok: # 220Príspevok Kappa123
17. Februára 2018, 11:07

Váš Nick na serveri: TERR1K
Nick operátora, ktorý vám dal BAN: nieje uvedene
Výpis z banlistu: Demencia
Dôvod UNBANU: Neviem dovod, ale asi tusim. Pan bonzak neustal asi kritiku na jeho adresu (vyhrazal sa mi, ze ma znamosti a mi vybavi ban) Lee - ci ako sa vola ten stary chren co nevie ani pisat. Normalne som sa s nim hadal, nebol to ani clen admin teamu aby som to nemohol, nepouzival som vulgarizmy ani nic podobne za co by som mal dostat ban - naopak on mi nadaval do gayov, buzerantov, kokotov a pod. Ide proste o to, ze sa asi rozplakal a isiel revat k maminej sukni (adminovy) ktory mi dal len kvoli tomu ban, ze som odfajcil slovne jeho decko (kamarata) - na ban to vobec nebolo max. na mute alebo ban na den.... bolo to prehnane zneuzivanie prav zo strany admina. Server si akurat spravil dobru reklamu.... i ked vacsiu si ani dovolit nemoze s priemerom 5 hracov za den an 250 slotovom servery ---- logika no... taketo detske spravanie som cakal z jeho strany a nie zo strany "admina" co sa riadi nie podla pravidiel ale asi som ho podcenil kedze server riadi pravdepodobne 15 rocny soplak :D Nemusite mi dat unban , ani o to nestojim na takom dementnom servery kde sa rozdavaju bany zato, ze je to moj kamarat a city mu urazil iny hrac tak pre mu nedat ban, ze ? Inac caka vas pekna recenzia na Planet Minecraft uz ani nad ten priemer nepojdete :D

Stors
Hrac
Hrac
Dátum registrácie: 25. Júla 2016, 18:33

Re: unban -lebo nebol dovod-

Príspevok: # 222Príspevok Stors
18. Februára 2018, 21:18

Ban som ti dal ja na par dní, a to z toho dôvodu že mi písalo niekoľko ľudí naraz že ti mám dať ban že sa tam vulgárne vyjadruješ, evidentne to boli jackový kamaráti a boli to čisté klamstvá. Z mojej dlhoročnej praxe už viem že keď mi píše naraz viacej ľudí na toho istého človeka tak automaticky dávam prvý ban a až potom čítam logy. Tak aj teraz som jednal zbrkle bez prečítania logu, svoju chybu priznávam. Po prečítaní logu som zistil že jediný kto písal hrubé vulgarizmy na tvoju adresu bol Jack_Lee19. Preto sa ti verejne ospravedlňujem za toto nedorozumenie, dávam ti unban a taktiež ťa na serveri finančne odškodním ak sa ešte vrátiš.

EMINEMFUN
Hrac
Hrac
Dátum registrácie: 14. Marca 2017, 12:53

Re: unban -lebo nebol dovod-

Príspevok: # 229Príspevok EMINEMFUN
27. Februára 2018, 18:44

Daná osoba unban dostala, považujem za vyriešené a uzamykám.

Zamknuté