Čo s projektami a nápadmi? IMPORTANT!

Informácie týkajúce sa serveru Build&Fun

Moderátor: Monkey456

Užívateľov profilový obrázok
Jack_Lee19
Hrac
Hrac
Dátum registrácie: 22. Októbra 2017, 20:53

Čo s projektami a nápadmi? IMPORTANT!

Príspevok: # 178Príspevok Jack_Lee19
22. Októbra 2017, 21:06

Zdravím,

mám otázku ohľadne projektov ktoré mali kedysi samostatnú kolonku na BnF fóre. Kam ich mám teraz postovať? Chcem totižto znovuzaložiť jeden projekt na ktorom budem pracovať (ak to bude možné) na novej mape a tým pádom mi treba aj nejaké tie claimblocky na vymedzenie... ved vy už viete čo mám na mysli :D Čiže potrebujem odpovede na tieto otázky:

- kam mám postovať projekty (konkrétne jeden)?
- aká má byť štruktúra "žiadanky" o nový projekt?
- aký je max. počet claim blockov na hráča?
- môže byť spoluautorom projektu aj člen A-teamu? (samozrejme bude stavať bez alebo s čiastočnými výhodami Admina [Custom heads na dekoráciu projektu, úprava armorstandov cez CMB])

Za skorú odpoveď vopred dakujem,

Jack_Lee19, Starosta mesta Baumendorf

zurivislovak
Hrac
Hrac
Dátum registrácie: 24. Júla 2016, 20:44

Re: Čo s projektami a nápadmi? IMPORTANT!

Príspevok: # 179Príspevok zurivislovak
25. Októbra 2017, 13:59

Ak môžem dačo navrhnúť tak by sa hodil dáky zoznam miest ktorý by sa dal na spawn . Ak tak tak ho daj te wipe ak nie tak nič len to mate taký mini nápad

scor78
Administrátor
Administrátor
Dátum registrácie: 9. Mája 2017, 01:27

Príspevok: # 228Príspevok scor78
25. Februára 2018, 20:51

To je dobrý nápad. Forko stejně jako stránku stejně hodně hráčů ani nezná (bohužel). Něco jako je reklamní tabule s cedulkami, akorát že tam by mohly být projekty a města.

Na cedulce něco ve stylu:
nazev
warp
o co jde - socha, chrám, město, vesnice...
nick - kdo to má na svědomí

EMINEMFUN
Hrac
Hrac
Dátum registrácie: 14. Marca 2017, 12:53

Príspevok: # 230Príspevok EMINEMFUN
27. Februára 2018, 21:08

Ahoj, síce neskoro ale odpoviem ti na tvoje otázky.
"Kde písať žiadosti o claim blocky/ projekty?"V sekcií "Unbany / Sťažnosti / Žiadosti / Nábor" sa nachádza podsekcia "Žiadosti o claim blocky" ktora pribudla nedávno. Sem môžte písať vaše žiadosti a vpodstate aj projekty.
"Aká má byť štruktúra žiadanky?" - v danej sekcií je aj OSNOVA podla ktorej je potrbea napísať navrh.
"Kolko môže mať hráč max claim blockov?" Ja ako hráč som mal cez 100 000 claim blockov čistým hraním, a claim blocky sa neprestavali pridávať ani po 100k, teda pravdepodobne neobmedzene. Každou hodinou získavaš 250 claim blockov, a začínaš s počiatočnými 2500.
"Môže op pomáhat?" Osobne nie som proti, ale len v rámci svojej hry. Čo sa týka tých armorstandov a headiek, nápad to nieje zly, ale povolíš jednému a musíš každému. OP team je momentalne dosť vyťažený, preto prebieha aj nábor. Ale toto je vec na zváženie viacerých členov teamu, dohodneme sa interne a dam ti definitívnu odpoveď neskôr.

Na spawne vyčlením miesto alebo urobím /warp mesta niekde mimo, aby hráči mali prehľad o mestách ktoré sú na servery. Ale tieto mesta tiež budu musieť spĺňať určité podmienky. Bližšie info dodám neskôr :)
Snáď bol moj príspevok užitočný, aj keď je pravda že si ho už písal ozaj dávnejšie.

Napísať odpoveď